درباره پیشگام نوین ممتاز

به momtazboard.com خوش آمدید! با طیف وسیعی از محصولات زیبا و خلاقانه…

هر شرکت (درباره ممتاز برد)، تولید کننده و یا پخش کننده می تواند تخته وایت برد و هر گونه تجهیزات اداری و آموزشی بفروشد ولی فقط یک متخصص نیاز شما برای انتخاب مناسب یک وایت برد را برای شما برآورده می کند. ممتاز برد متخصص در انواع تخته وایت برد و تابلو اعلانات در تهران، ایران.

از سال ۱۳۴۴ تجهیزات آموزشی و اداری ممتاز برد با فعالیت در تولید و پخش لوازم آموزشی و اداری با استفاده از بهترین کیفیت و با قیمت های کاملا رقابتی بهترین های بازار تخته وایت برد ، تابلو اعلانات، تخته گچی، وایت بردهای هوشمند، میزهای نقشه کشی، میز نور، کمد و صندوق های اداری.

انواع لوازم آموزشی و اداری دیگر بیش از نیم قرن نیازهای اداری و آموزشی تهران و ایران را به شما با قدرت بیشتر ارائه داده است.

تابلوهای اعلانات و وایت برد ما با استفاده از آخرین فن آوری و طراحی پیشرفته ساخته شده اند، که سادگی و عملکرد را با هم ترکیب می کنند. اما از نظر بصری جذاب هستند و به شما این امکان را می دهند محیط کار و یا آموزشی خود را بهبود بخشید.

تیم مدیریتی ما با سال ها تجربه در زمینه محصولات آموزشی و اداری با ارائه محصولات با کیفیت و تحویل سریع بدون هیچگونه دردسر با شما خواهند بود.

رضایت شما پاداش ماست!

 

* گارانتی 12 ماهـه بدون قید و شرط *
تمامی محصولات دارای راهنمای نصب آسان میز می‌باشند.
این مجموعه همواره آماده دریافت سفارشات اختصاصی شما نیز می‌باشد.