وبلاگ

چرا وایت برد شیشه ای بهترین انتخاب مراکز آموزشی، مدرسه و دانشگاه است؟

وایت برد شیشه ای در دانشگاه

چرا وایت برد شیشه ای بهترین انتخاب مراکز آموزشی، مدرسه و دانشگاه است؟

دلایل محکم برتری وایت برد شیشه ای برابر تخته وایت برد

وایت برد شیشه ای همیشه برتر در مقابل تخته وایت برد

در میان انواع تخته وایت برد ها‍، وایت بردهای شیشه ای به آسانی بهترین تخته وایت برد برای استفاده در شرکت ها، بیمارستان ها، مدارس، دانشگاها و ادارات هستند. وایت برد شیشه ای (تخته وایت برد شیشه ای) با تخته وایت برد مغناطیسی فرق می کند، چون بسیار بادوام تر از تخته وایت برد ساخته شده با ورق فولاد با رنگ سفید است که بعد از مدتی دچار لکه و رنگ ‍پریدگی می شود.

وایت برد های شیشه‌ای سکوریت طوری ساخته شده‌اند که در برابر فشار استفاده مداوم در مقایسه با شیشه معمولی چندین برابر تحمل دارد، در تست هم ثابت شده‌اند. این نوع شیشه نه تنها بسیار قوی و بادوام است، که می‌توان آن را با ماژیک های مخصوص وایت رد ماژیک های دائمی و حتی انواع دیگر ماژیک های جوهری استفاده کرد. تخته وایت برد های مغناطیسی در حال حاضر از ماژیک های وایت برد دچار لکه می شوند و ماژیک های غیر وایت برد می توانند به معنای واقعی آنها را از بین ببرند. به همه در صنعت وایت برد ثابت شده که وایت برد شیشه ای یا گلس برد محصولی کاملاً بهتر از تخته گچی و تخته وایت برد هستند، اما در اینجا ما به شما میگوییم که چرا وایت برد شیشه ای مغناطیسی بهترین انتخاب برای دانشگاه، اداره، مدرسه، شرکت، و خیلی از مراکز دیگر است:وایت برد شیشه ای پایه دار

شکل ظاهری

خیلی از مردم فراموش می کنند که مراکز آموزشی نیز یک نوع کسب و کار هستند. بله، آنها تمایل دارند از بهترین دانش‌آموزان را داشته باشند، ولی اگر نتوانند صندلی‌ها را پر کنند، درست مانند هر کسب‌وکاری با مشکل مواجه می‌شوند. انتخاب وایت برد شیشه ای نسبت به تخته وایت برد، انتخابی عالی برای این مدرسه ها، آموزشگاها و دانشگاه‌ها از منظر شکیل بودن است که مدرن و به روز به نظر می‌رسد. تخته وایت برد های شیشه ای یا گلسبردها نه تنها در رنگ‌های مات و سفید عالی به نظر می‌رسند، بلکه می‌توانید در انواع اندازه و رنگ مورد نظر سفارشی داشته باشید که برای هر محیطی مناسب باشد. آیا نیاز به درست کردن کلاسی خاص برای یک نوع پیام رساندن هستید؟ آیا می خواهید فرق بسیار چشمگیر در مقایسه با مدارس یا مراکز آموزشی داشته باشید؟ انتخاب گزینه سفارش ‌سازی به مرکز اجازه می‌دهد وایت برد ششیشه ای خود را با هر نوع اندازه، شکل و یا پایه خاص محیطی بسیار جذاب و تک ایجاد کنید.

بودجه

مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها و هر نوع مرکز آموزشی معمولاً از یک بودجه بسیار سخت پیروی می کنند. ولی اگر کسب و کار شما به دنبال راه هوشمندانه برای سرمایه گزاری در ابزار و لوازم آموزشی برای مدت طولانی است هزینه در مقابل مدت زمان استفاده بیشتر خیلی مهم تر به حساب می آید، این یعنی هزینه کمی بیشتر ولی با مالکیت و استفاده بهتر و طولانی تر. اساساً تخته وایت برد در یک دوره ۵ ساله فرسوده و قابلیت استفاده روز اول را نخواهد داشت. استفاده کنندگان تخته وایت برد مغناطیسی آموزگار یا استاد میدانند که با استفاده تخته وایت برد در مدت یک ماه حتما باید به طور کامل تمیز شود با مواد پاک کننده مخصوص که دچار کدری و لکه نشود. این در حالی است که مرکز آموزشی، مدرسه یا دانشگاه در طی ۲۰ سال بین ۳ یا ۴ بار وایت برد را به دلایل مختلف جایگزین کند که مقرون به صرفه بودن این نوع تخته وایت برد زیر سوال میرود. از طرف دیگر وایت برد شیشه ای  بسیار بادوام هستند و هرگز لکه یا کدری نمی شوند. این وایت برد ها اساسا تا زمانی که شما بخواهید دوام خواهند داشت، و برای یک مدرسه یا دانشگاه می تواند بیش از 20 سال عمر داشته باشد!

آموزش و یادگیری

مهمترین مزیت استفاده از وایت برد های شیشه ای توانایی آنها در افزایش آموزش و بهینه سازی یادگیری است. با هجوم مداوم اطلاعاتی که دانش‌آموزان و دانشجویان 24 ساعته می‌بینند، دانش آموزان امروزی انتظار دارند (و همینطور به آن‌ها نیاز دارند) مکان هایی و  کلاس‌هایی که آنها را از نظر فکری درگیر کند و مشارکت بیشتر را امکان‌پذیر کند – که به عنوان یادگیری فعال نیز شناخته می‌شود. تحقیقاتی که انجام شده توسط پژوهشگران و روانشناسان ثابت می کند که معلمان یا استادانی که از یادگیری فعال استفاده می کنند به طور مداوم عملکرد دانش آموزان را نسبت به سخنرانی های سنتی افزایش می دهند. تحقیقات همچنین ثابت می کند که آوردن دانش آموزان به پایه تخته باعث افزایش حفظ مطالب آموزش داده شده می شود … و آیا این هدف اصلی از آموزش نیست؟(هر چی بیشتر مشغول کردن ارتباط استاد و معلم با دانش آموز و دانشجو)   در میان لوازم کمک آموزشی و اداری وایت برد شیشه ای به عنوان یک ابزار خیلی خیلی با دوام در مقایسه با تخته های آموزشیکوه یخی قیمت وایت برد دیگر کمک خیلی کلیدی به همکاری دانش آموزان و دانشجویان در پروژه های گروهی و همکاری در کلاس میکند، این نیازی در بین لوازم آموزشی دیگر است.

ممتاز برد به عنوان بزرگترین تولید کننده وایت برد و وایت برد شیشه ای در ایران با بیش از نیم قرن تجربه در لوازم اداری و تجهیزات کمک آموزشی  می تواند به کسب و کار و یا محل آموزشی شما رتبه برتر در کیفیت و جلوه مدرنی در مقایسه با رقبا بدهد و این کار باعث تشویق مهندسان و دانش آموزان به بازدهی بیشتر و سود شما در دراز مدت بشود. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع وایت برد شیشه ای و سایر محصولات اداری و آموزشی لطفا با ما تماس بگیرید یا از قسمت محصولات www.momtazboard.com دیدن فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *