وبلاگ

چرا حتما باید وایت برد شیشه ای مغناطیسی خرید؟

چرا باید وایت برد شیشه ای خرید

چرا باید وایت برد شیشه‌ای خرید؟

دلایل خرید گلس برد (تخته شیشه ای)

نیاز دانش‌آموزان، خصوصا معلمان به وایت برد، یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است که باید توجه خاصی به آن صورت گیرد و در شرایط حاضر که بسیاری از آموزش‌ها غیرمجازی و آنلاین شده است احتیاج به وایت بورد بیشتر از سایر زمان‌ها احساس می‌شود، چراکه؛ معلمان یک ابزار بسیار عالی و مناسب نیاز دارند تا برای تدریس روی آن و ارائه به دانش‌آموزان استفاده کنند و این احتیاج را وایت برد برآورده می‌کند.

مجموعه ممتازبرد در این مقاله سعی دارد تا در خصوص وایت برد شیشه‌ای اطلاعات مفیدی ارائه دهد و نوع طراحی و دوام این نوع وایت بردها را نیز موردتوجه قرار دهد پس اگر می‌خواهید خرید یک وایت برد به منظور آموزشی و یا کاربردهای دیگر را به لیست خود اضافه کنید، بهتر است قبل از خرید این مقاله را موردمطالعه قرار دهید و سپس نوع موردعلاقه خود را انتخاب کنید.

وایت برد شیشه ای چرخ داروایت بردهای جذاب و شیشه ای

طراحی وایت برد شیشه‌ای

نوع ساخت و طراحی جالب وایت بردهای شیشه‌ای در دنیای امروز، طرفداران بسیار زیادی به خود جلب کرده است. این وایت بردها در نوع مغناطیس و رنگی تولید می‌شوند که افراد بنا به سلیقه، نوع موردعلاقه خود را انتخاب می‌کنند. زمانی که با ماژیک مناسب روی این تخته‌ها، مطالبی نوشته می‌شود پس از پاک شدن نوشته، هیچ آثاری از آن به جا نخواهد ماند.

همان‌طور که از نام این وایت بردها مشخص است جنس آن‌ها از نوع شیشه است و برای قرارگرفتن پاک‌کن روی آن از یک ورق مغناطیس در پشت تخته استفاده کرده‌اند تا علاوه بر زیبایی کاربرد آن را نیز بالاتر می‌برد. ماژیک‌ها و تخته پاک کن‌های آهن ربا دار به‌راحتی قابلیت ثابت شدن بر روی وایت برد را دارند و به این طریق مشکل گم شدن و موارد دیگر در مورد ماژیک و پاک کن نیز از بین می‌رود.

سایزها و رنگ‌های مختلفی که در طراحی تخته وایت برد شیشه‌ای به کار رفته است جذابیت و زیبایی آن را دوچندان کرده است. این وایت بردها در رنگ‌های بسیار زیادی تولید می‌شوند که رنگ‌های سیاه و سفید طرفداران زیادی دارند و افرد با توجه به نوع کار و سلیقه خود از این نوع کالربردها استفاده می‌کنند. به این نکته دقت کنید که در تخته‌های سیاه از ماژیک سفید استفاده کنید. وایت بردهای شیشه‌ای در نوع فریم‌دار و بی‌فریم خود تولید می‌شوند.

وایت برد شیشه ای و تابلو اعلاناتانواع رنگی وایت برد

دوام وایت برد شیشه‌ای

برای عمر طولانی و ماندگاری بالای وایت برد شیشه‌ای از شیشه با ضخامت بالا استفاده شده است. در این صورت اگر صدمه و یا ضربه‌ای به صفحه وایت برد برخورد کند شکسته شده و از بین نمی‌رود. اگر در مواقع بسیار نادر، وایت برد دچار شکستگی شد، نوع سکوریت و جنس آن باعث می‌شود خطراتی برای فرد نداشته باشد. حتما با خود خواهید گفت که ابزار و محصولات شیشه‌ای نور بیشتری از خود ساطع می‌کنند که ممکن است برای چشم بیننده آزار و اذیت زیادی برساند ولی در حقیقت نگران نباشید در طراحی این وایت برد به این نکته بسیار مهم نیز توجه شده است که از چاپ مخصوصی در پشت وایت برد بهره برده‌اند که انعکاس نور را کاهش می‌دهد و در حقیقت به حداقل ممکن می‌رساند.

اگر در زمان خرید یک وایت برد سالم و بدون صدمه خریداری کنید دوام و ماندگاری آن بسیار بیشتر خواهد بود پس در لحظه خرید، تمام قسمت‌های تخته را بازرسی کرده و بعد از اطمینان از صحت و سلامت محصول، اقدام به خرید آن کنید. مخصوصا زمانی که تخته موردنظر شما، ابعاد و اندازه بزرگتری دارد بررسی زیادی در خصوص آن انجام دهید و برای نصب آن در مکان موردنظر از یک نصاب متخصص در این زمینه استفاده کنید تا بواسطه نصب غیر اصولی از دوام و عمر آن کم نشود.

اهمیت وایت برد شیشه ای

وایت بردهای معتبر و دارای اصالت معمولا ضمانت مخصوصی دارند که در لحظه به وجود آمدن مشکل، امکان برطرف کردن آن وجود دارد. برای اینکه دوام و عمر وایت برد شیشه‌ای بیشتر شود سعی کنید در هنگام استفاه از آن از مگنت قوی استفاده نکنید زیرا این مگنت‌های سنگین ممکن است صفحه وایت برد را پر خط و خش کنند و طول عمر آن را کم کنند و یا حتی در برخی موارد، امکان دارد وایت برد شکسته شود که در این صورت عملا کارایی مفید خود را از دست می‌دهد.

تمیز بودن وایت برد شیشه‌ای

بسیاری از تخته های وایت برد به محض نوشته شدن متنی روی آن، باید پاک شوند تا اثری از رنگ ماژیک روی آن‌ها نماند ولی در مورد تخته وایت برد شیشه‌ای اصلا اینطور نیست و شما با خیال راحت می‌توانید نوشته موردنظر خود را هر زمان خواستید پاک کنید. یکی از نقاط قوت تخته وایت برد شیشه‌ای، تمیزی راحت آن است که با یک‌بار تمیزکاری همانند روز اول خود خواهد شد بدون اینکه از کیفیت آن کاسته شود و به جرئت می‌توان گفت؛ محبوبیت و فروش بالای تخت وایت برد شیشه‌ای به همین دلیل است. سطح صاف و صیقلی این تخته‌ها باعث شده است که چنین قابلیت‌هایی داشته باشند و رد ماژیک داخل منافذ آن نرود. این نوع وایت برد با ساختار موجود در خود، دوستدار محیط زیست هستند و با مواد مناسب تشکیل دهنده در خود، اهمیت سازگاری با محیط زیست در آن‌ها مطرح است. برای این که نوشته موجود در تخته خوب دیده شود و مناسب باشد از ماژیک با سر باضخامت استفاده کنید.

پس در حالت کلی می‌توان گفت؛ دوام و مقاومت بالا، تمیزی آسان و راحت، قابلیت نصب در هر مکانی و در نهایت؛ جذابیت این وایت‌بردها باعث شده است تا افراد تمایل زیادی به خرید این وایت بردها داشته باشند.

وایت برد شیشه ای در اتاق کنفرانسوایت برد شیشه ای

کلام آخر

مجموعه ممتاز برد در این مقاله به معرفی تخته وایت برد شیشه‌ای پرداخت و تمام مزیت‌ها و نکات مثبت این نوع وایت بردها را مورد توجه قرار داد تا افرا برای خرید وایت برد موردنیاز خود اقدام کنند. سایت momtazboard.com  راهی برای خرید انواع تخته وایت بردهای مختلف و شیشه‌ای است. طراحی سبک و مقاوم، دوام و طول عمر  و در نهایت تمیز شدن آسان این وایت بردها کافی است تا فرد را به خرید این تخته وایت برد ترغیب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *