وبلاگ

وایت برد شیشه ای چیست؟

وایت برد شیشه ای چیست؟

وایت برد شیشه ای (تخته شیشه ای) چیست؟

اگر در 25 سال گذشته در اداره یا مراکز آموزشی و پرورشی نبوده باشید ولی حتما بوده اید انواع تخته وایت برد های مغناظیسی را مشاهده کردید.

همین تخته وایت برد ها در اون دوران در حال جایگزین شدن تخته گچی یا تخته سیاه میشدند.

مزایای وایت برد به نسبت تخته گچی کثیفی کمتر، پاک کردن سریع و تمیز بدون آلرژی، و استفاده هم زمان از پروژکتر . با این مزایا تخته وایت برد کاملا جایگزین سریع تخته گچی شد.

سال ۱۴۰۰ سال خرید وایت برد شیشه ای

در حال حاضر وایت برد های شیشه ای جدیدترین و کابردی ترین وایت برد ها هستند که به سرعت در حال جایگزین محبوب وایت برد ها می شوند درست مثل ۲۵ سال قبل!‌ در ادامه شما را با چند نکته جالب درباره وایت برد شیشه ای آشنا می کنم.

سال وایت برد شیشه ای

ساخته شده از شیشه! درسته!؟

ساخته شده از شیشه های سکوریت مخصوص که تا  چندین برابر از شیشه های معمولی استحکام دارند، زیبایی در رنگ کاملا خاص با دوام و جنس مقوام جلوه و زیبایی منحسربفردی به اطراف میدهند.

به دلیل استفاده از شیشه همه فکر می کنند که رنگ وایت برد شیشه ای مثل شیشه پنجره شفاف و به دیده شدن پشت شیشه مثل پنجره است… خیر! در واقع گلس برد بصورت مات یا به رنگ سفید یا رنگ های متناسب دیگر طراحی و ساخته می شوند.

برتری وایت برد شیشه ای به وایت برد و تخته سیاه گچی

بهداشتی بودن به نسبت تخته وایت برد معمولی ساده (جمع شدن باکتری و میکروب در داخل خراش های کوچک سطح مغناطیسی و وجود استفاده از گچ در تخته گچی آلرژی ایجاد کردن در دراز مدت)

دوام بالای عمر تخته شیشه ای و عملا غیر قابل تخریب و خراب شدن در دراز مدت

تخته وایت برد های غیر شیشه ای در دراز مدت دچار لکه شده و باید دور انداخته شوند و مهم نیست چقدر در تمیز کردن آن کوشا باشید.

بدلیل استفاده فلز، گلس برد هرگز این مشکلات را ندارد و در نتیجه احتیاج به خرید دوباره وایت برد شیشه ای را ندارین.

تماس با ممتاز برد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع وایت برد های شیشه ای همین الان در ساعات اداری با ما تماس حاصل فرمایید

انواع وایت برد شیشه ای ساخت ایران

چرا از وایت برد شیشه ای باید استفاده کنیم؟

One thought on “وایت برد شیشه ای چیست؟

  1. ابراهيم گفت:

    به موضوع جالبی توجه کردید و کاملا ساده و خیلی درست در مورد جایگاه وایت برد شیشه ای اطلاعات کافی دادید. وایت برد شیشه ای برای نوشتن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *